Yazılım /

Sunduğumuz bazı yazılım hizmetleri...

YAZILIM

   2H web tasarım firmanıza özel yazılımlar üretmektedir. Sizin için her tülrü programı üretebiliriz. Biz aramanız yeterli.

   Senet Programımız özellikle dış cephe kaplama firmalarının kullanmış olduğu sıralı senet yazma programıdır. Kişisel yada kurumsal müşterilerinize kefilli yada kefilsiz sıralı senetler oluşturmanızı sağlar. Siz sadece bir senet doldurursunuz, programınız istediğiniz sayıda onu kopyalar, tarih vb ayarlarını otomatik arttırarak kopyalar ve yazıcınızdan baskı almanızı sağlar. Yazılımlarımızı indirip bilgisayarınıza kurabilirsiniz. Lisans için 2H Tasarım ile iletişime geçerek lisans anahtarınızı telefon yada mail desteği ile alabilirsiniz.

Senet Yazılımı

Sıralı Senet Yazma Programıdır. Senet basmak hiç buy kdara kolay olmadı. Herşey otomatik.

Dinamik Web Yazılımları

Web sayfalarınız kendiniz yönetmye ne dersiniz. Sitenizdeki herşey kontrolunüz altında.

Teknik Servis Takip Yazılımı

Teknik servis ler için en zor iş takip dir. İşte size imkan.

Resim Küçülteme Yazılımı

Bir iki tuş ile resimleri istediğiniz boyutlara küçültün. Kullaımı çok çok basit bir program.

Senet Yazılımı

Özellikle dış cephe kaplama firmalarının kullanmış olduğu sıralı senet yazma programıdır. Kişisel yada kurumsal müşterilerinize kefilli yada kefilsiz sıralı senetler oluşturmanızı sağlar. Siz sadece bir senet doldurursunuz, programınız istediğiniz sayıda onu kopyalar, tarih vb ayarlarını otomatik arttırarak kopyalar ve yazıcınızdan baskı almanızı sağlar.

Teknik Servis Takip Yazılımı

Bilgisayar firmaları için teknis servis'lerini kolayca takip edecilecekleri takip yazılımı. Servisler, Müşteriler, Ürünler her türlü takip yapılabilir.

Senet Programı Yardımcı Programı

CR2

Senet Programı Kurulum

Resim Küçültme Programı